Atribuită
Cumpărare directă
Plic C6 -50 buc,registru AMC - 1 buc,cereri ajutor social - 100 buc,pix gel albastru - 10 buc, pix gel r+n - 20 buc,pix -60 buc,pix - 75 buc,pix cu suport - 8 buc,gume - 10 buc,lipici koress -5 buc, banda corectoare- 17 buc,rigle - 15 buc,rigle - 2 buc,post-it - 20 buc,cub hartie - 6 buc,rezerva cub -1 buc,cutter - 2 buc,foarfece -6 buc,capse 24/6 - 15 cut,dosar pvc -750 buc,folii protectie -15 set,capsator 24/6 - 2 buc,decapsator -10 buc,perforator - 3 buc,agrafe - 15 cut,dosar incopciat - 100 buc,separatoare -10 buc,biblioraft -30 buc,suport agrafe - 3 cut, buretiere- 10 buc,calculator - 2 buc,evidentiator -10 buc.
- Număr anunț
- DA26573768
- Autoritate contractantă
- Comuna Sageata (Primaria Comunei Sageata) (CUI 4154266)
- Furnizor / câștigător
- CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.865,72 RON
- Valoare atribuită
- 2.865,72 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.