Atribuită
Cumpărare directă
Hartie A4 (210x297mm) 80 g/mp, top 500 col - 250 top; Pelikan Soft Gel ALBASTRU, pix cu gel corp si capac plastic - 50 buc; Pelikan Soft Gel ROSU, pix cu gel corp si capac plastic - 30 buc; Exxo Set 100 buc mape plastic (file protectie), A4 transparente cu perforatii lateral - 20 set.
- Număr anunț
- DA26568488
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Speciala nr.8 (CUI 4602106)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI 10839469)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.398,80 RON
- Valoare atribuită
- 3.398,80 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.