Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare de computere portabile 2 bucati astfel 1 Laptop I7 si un Laptop I9

Număr anunț
DA26570462
Autoritate contractantă
DIRECTIA MOBILITATE URBANA SECTOR 4 (CUI 38872198)
Furnizor / câștigător
MORNING STAR IT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40659605)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.370 RON
Valoare atribuită
28.370 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.370 RON

din 28.370 RON estimat