Atribuită Cumpărare directă

Servicii de cadastru- masuratori topografice pentru obiectivul Lucrari de reparatii platforma drum de interes local Coasta Mare, sat Fumureni, (3.9 KM), Comuna Lungesti, jud. Valcea’

Număr anunț
DA26574066
Autoritate contractantă
COMUNA LUNGESTI (CUI 2573900)
Furnizor / câștigător
BIROU CADASTRU-MIU DORIN (CUI 32214371)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat