Atribuită
Cumpărare directă
Lavete microfibra 10x8,9 suport aplicat banda 1x18 banda adeziva 50mm x66m Indicator podea 15x9 Ecuson Plastic 45x0,59 snur textil 45x0,79 pix Aihao 700x0,2 pix raddar 300x0,29 suport pix 6x3,2 sfoara BBC 24x3,5 lipici solid 10x1,95 prelungitor 5mx5p 3x39 tus horse 15x1,95 sapun Teo 9x5,6 prosoape Jumbo 10x5,9 pulverizator 15x5,5 dezinfectant 1x159 cos cu capac 15l 3x29 cos cu capac 25l 3x35 saci 35l 9x3,6 saci 60l 9x6,2 baterii r06 10x1,5 baterii r03 10x1,5 marker 5x2,89 fumat interzis 6x4,9 stilou 2x15 patron 100x0,09
- Număr anunț
- DA26579790
- Autoritate contractantă
- COMUNA BRÎNCOVENI (PRIMARIA COMUNEI BRÎNCOVENI OLT) (CUI 4984529)
- Furnizor / câștigător
- DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.574 RON
- Valoare atribuită
- 1.574 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.