Atribuită Cumpărare directă

Servicii cazare in regim de camera dubla fara mic dejun pentru sportivii seniori și staff-ul tehnic AFC UTA Arad în perioada: 09.10 – 10.10.2020; 11.10 – 17.10.2020; 18.10 – 24.10.2020; 25.10 – 30.10.2020 (adică 18 nopți x 30 de persoane)

Număr anunț
DA26542475
Autoritate contractantă
ASOCIATIA FOTBAL CLUB UTA ARAD (CUI 28322189)
Furnizor / câștigător
NOTTO VESTIC LTD SRL (CUI 32742270)
Cod CPV
98341000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59.400 RON
Valoare atribuită
59.400 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59.400 RON

din 59.400 RON estimat