Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare PHOENIX –Cladire si continut , SA cladire - 1100830 lei SA mijloace fixe si obiecte de inventar - 1691621 lei SA bunuri apartinand terti - 100000 Cheltuieli suplimentare - 40000 lei - CD , CS , CPr , CPL , CCP , CPP , CDP Acoperiri suplimentare SC - 10000 lei ,DV - 10000 LEI , IAC - 10000 LEI , MT - 50000 LEI , AA - 10000 LEI , FE - 10000 LEI , ETEC - 100000 LEI Valabilitate 12 luni , 27/10/2020 - 26/10/2021
- Număr anunț
- DA26575706
- Autoritate contractantă
- BIROUL ROMAN DE METROLOGIE LEGALA (CUI 4283376)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66516000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.375,33 RON
- Valoare atribuită
- 3.375,33 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.