Atribuită
Cumpărare directă
Casca Emotiv EPOC FLEX Descriere : • EPOC Flex combină tehnologia fără fir premiată a castilor EPOC + cu flexibilitatea si densitatea ridicată oferită de sistemele traditionale de cap EEG. Senzorii salini valorifică plăcutele populare, usor de utilizat, din pâslă îmbibată cu solutie salină, minimizând timpul de configurare si întretinerea • pana la 32 de canale, pentru acoperire cu densitate mare • senzori mobili pentru pozitionare flexibila • senzori salini pentriu o calitate optima a semnalului • conexiuni wireless pentru dispozitive PC • reincarcabila, pana la 9 ore durata de viata a bateriei • semnal EEG Pachetul include : cutie de control EPOC Flex cu cablu de încărcare USB, receptor USB universal pentru transmisie wireless (BTLE nu este acceptat), casca EPOC Flex, senzori salini EPOC Flex (34 plăcute de pâslă îmbibate cu solutie salină) Termen de garantie : 12 luni Robot Khepera IV Descriere : • Compact • Usor de folosit • Putere de calcul incorporata • Baterie încorporată de mare capacitate cu posibilitatea de a adăuga capacitate suplimentară • Mai multe matrice de senzori • Bus de extensie compatibil KoreBot • Motoare de curent continuu de înaltă calitate și precizie • Cameră color încorporată • Microfon intern si difuzor • Antene WiFi si Bluetooth interne • Giroscop si accelerometru pe 3 axe Pachetul include - robot, cablu de alimentare, cablu USB, documentatie si software Termen de garantie : 12 luni
- Număr anunț
- DA26580494
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- 2M DIGITAL SRL (CUI 12511050)
- Cod CPV
- 35125110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 61.000 RON
- Valoare atribuită
- 61.000 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.