Atribuită
Cumpărare directă
PANOU INFORMARE, - din material PVC, grosime de 4mm, rezistent la exterior minim 2 ani, imprimare cu vopsea UV, dimensiune de 60/90cm, in vederea informarii publicului cu privire la elaborarea Planului Urbanistic Zonal si RLU pentru " PENSIUNE CU 8 CAMERE SI REFACERE IMPREJMUIRE LA FRONT STRADAL , BRANSAMENTE, UTILITATI" , ALEEA CIOCARLIEI, NR.10, jud. Hunedoara.
- Număr anunț
- DA26553146
- Autoritate contractantă
- Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
- Furnizor / câștigător
- ALAMOS SELECT SRL (CUI 10852395)
- Cod CPV
- 35261000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100,84 RON
- Valoare atribuită
- 100,84 RON
- Data publicării
- 12.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.