Atribuită Cumpărare directă

TASTATURA 5 BUTOANE-VOITH COD. H56.3680.33 - ref.13368/06.10.2020

Număr anunț
DA26552510
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
MOTOR POWER DISTRIB SRL (CUI 27709862)
Cod CPV
31681400-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.030 RON
Valoare atribuită
5.030 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
13.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.030 RON

din 5.030 RON estimat