Atribuită
Cumpărare directă
Lucrarea va cuprinde urmatoarele etape :demontare parhet vechi,montare parchet trafic intens gros de 10mm,aplicat folie termoizolanta , plinta aplicata incluzând toate accesoriile pentru montare, calcul pentru un metru patrat cu materialele beneficiarului. garantie lucrare un an de zile de la semnarea procesului verbal de finalizare a lucrarii. termen de executie 5 zile calendaristice
- Număr anunț
- DA26543718
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic "Nicolae Iorga (CUI 4205505)
- Furnizor / câștigător
- MYDRO ENERGY SRL (CUI 29669047)
- Cod CPV
- 45432113-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.960 RON
- Valoare atribuită
- 8.960 RON
- Data publicării
- 09.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.