Atribuită
Cumpărare directă
Tableta Allview Viva H1003LTE PRO/1 (conform specificatii minime OUG 144) + internet mobil: 25 GB trafic national inclus + Tableta Allview Viva H1003LTE PRO/1 + SECURE NET Traficul inclus in aceste oferte este exclusiv national. Tableta va fi disponibila pentru livrare in a doua jumatate a lunii NOIEMBRIE. Costul total pentru o perioada contractuala de 24 luni este de 168 EURO fara TVA, reprezentand 829,48 RON fara TVA.
- Număr anunț
- DA26567563
- Autoritate contractantă
- SCOALA ION CREANGA BUZAU (CUI 18822632)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 30213200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.465,32 RON
- Valoare atribuită
- 7.465,32 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.