Atribuită
Cumpărare directă
Unitatea militara 01145 Roman achizitioneaza scule conform anunt de publicitate ADV1173839, astfel: -1 Aparat de spalat cu presiune KARCHER K5 Compact Home cod 1,630-753,0 - buc 1 x 1220,00 lei fara tva -Livrarea la UM 01145 Roman; 2 Aparat de spalat cu presiune KARCHER K5 Compact Home cod 1,630-753,0 buc 1 x 1220,00 lei fara tva - Livrarea la UM 01149 Focsani
- Număr anunț
- DA26564924
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01145 (CUI 27741219)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 44510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.440 RON
- Valoare atribuită
- 2.440 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.