Atribuită Cumpărare directă

Asigurarea obligatorie auto RCA Autoutilitara Ford Transit, 2402 cmc, 66 kw putere, masa totala 3500, nr. locuri 3, clasa bonus B8, Euroins, valabilitate 12 luni =899,24 lei Autoturism Volkswagen LT32, 2461 cmc, 55 kw putere, masa totala 3200, nr. locuri 3, clasa bonus B8, Euroins, valabilitate 12 luni =613,92 lei Total: 1513,16 lei

Număr anunț
DA26574387
Autoritate contractantă
S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
Furnizor / câștigător
INFO-BROKERAGE SRL (CUI 18351900)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.513,16 RON
Valoare atribuită
1.513,16 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.513,16 RON

din 1.513,16 RON estimat