Atribuită Cumpărare directă

Pentru auto Dacia Logan MAI 40561, SS/UU14SDAG453610719 ; CC = 1.149 ; KW = 55 ; MM = 1.505 Kg, asigurare CASCO pentru 1 an incepand cu 16.10.2020; RCA pentru 1 an , incepand cu 16.10.2020;

Număr anunț
DA26558722
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL VALCEA (CUI 2540570)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.481 RON
Valoare atribuită
1.481 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
13.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.481 RON

din 1.481 RON estimat