Atribuită Cumpărare directă

1. ADAPTOR USB - RJ45; 2. CABLU IMPRIMANTA; 3. DVDRW EXTERN; 4. monitor 23' led; 5. SISTEM PC INTEL i7 , memorie ram 16gb, hdd 1 terra, dvdrw, vga dedicat 2gb, licenta windows 10.

Număr anunț
DA26570146
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR SALAJ (CUI 4291778)
Furnizor / câștigător
GENIUS SRL (CUI 15191251)
Cod CPV
30237280-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.750 RON
Valoare atribuită
2.750 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.750 RON

din 2.750 RON estimat