Atribuită
Cumpărare directă
STILOU PARKER Capac din alama lucuit cu multiple straturi de lac mat negru. Capacul se inchide prin apasare. Corp din alama lucuit cu multiple straturi de lac mat negru. Accesorii din alama placate cu aur de 23K. Clip din otel inoxidabil placat cu aur de 23K. Grip din alama lacuit cu multiple straturi de lac negru lucios cu aspect de smalt. Penita din otel inoxidabil polisat, avand in varf pastila de iridiu. Stiloul functioneaza atat cu cartuse, cat si cu convertor. Personalizare: gravura nominala Tiraj – 100 buc
- Număr anunț
- DA26502328
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA ELECTORALA PERMANENTA (CUI 16460641)
- Furnizor / câștigător
- IMPACT CLASS DESIGN SRL (CUI 31264762)
- Cod CPV
- 39292400-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.180 RON
- Valoare atribuită
- 17.180 RON
- Data publicării
- 05.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.