Atribuită Cumpărare directă

LAMPA BACTERICIDA CU SENZOR DE PREZENTA, TIMER SI TELECOMANDA, DUBLA STERILIZARE UVC SI OZON 38W

Număr anunț
DA26506476
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "IANCU DE HUNEDOARA' (CUI 3628817)
Furnizor / câștigător
UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
Cod CPV
39330000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.554 RON
Valoare atribuită
1.554 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
10.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.554 RON

din 1.554 RON estimat