Atribuită Cumpărare directă

Curs IATA bunuri periculoase (17persoane instruire recurenta si 7 persoane instruire initiala)

Număr anunț
DA26501383
Autoritate contractantă
S.N. Aeroportul International Mihail Kogalniceanu - Constanta S.A. (CUI 11212645)
Furnizor / câștigător
REGIONAL AIR SUPORT SRL (CUI 12020346)
Cod CPV
79633000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.700 RON
Valoare atribuită
12.700 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.700 RON

din 12.700 RON estimat