Atribuită Cumpărare directă

Aliaj pt lipiri moi tip 3 D3mm 250gr Pasta pt lipit 250gr Pasta verde Silicon acrylic alb 300ml Silicon acrylic transparent 300ml

Număr anunț
DA26501361
Autoritate contractantă
S.C. COMPANIA MUNICIPALA CONSOLIDARI S.A. (CUI 37764937)
Furnizor / câștigător
sc adisson it services (CUI 25933072)
Cod CPV
24590000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
901,61 RON
Valoare atribuită
901,61 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

901,61 RON

din 901,61 RON estimat