Atribuită Cumpărare directă

1 CLOROM/CLORAMINA DEZINFECTANT TABLETE 200/CUT CLOROM200 SET 4.00 42.00 168.00 31.92 (19%) 2 Cos gunoi perforat 10 litri diverse culori COSHARS BUC 5.00 5.07 25.35 4.82 (19%) 3 Cos hartie Tami 16 l Neperforat Albastru 36451 BUC 4.00 10.19 40.76 7.74 (19%) 4 Cosuri gunoi plastic12 litri Flip Flap Delta galben 85171 BUC 1.00 11.65 11.65 2.21 (19%) 5 Detergent dezinfectant 5L Domestos 22853 BUC 2.00 29.16 58.32 11.08 (19%) 6 Detergent lichid pentru suprafete 1 l Ajax FLORAL FIESTA LILIAC AJAX1LF BUC 3.00 5.04 15.12 2.87 (19%) 7 GALEATA CU PEDALA 10L PLASTIC ERGO VERDE 38717SV BUC 0.00 19.99 0.00 0.00 (19%) 8 Saci menajeri HDPE 35 litri, 50 buc/rola, 60 x 50 cm, negru WNS-0516 ROL 4.00 2.49 9.96 1.89 (19%) 9 Sapun lichid 5L alb Thomas Maister SYCSL5LA BUC 1.00 10.20 10.20 1.94 (19%)

Număr anunț
DA26559144
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ZAJZONI RAB ISTVAN (CUI 29386482)
Furnizor / câștigător
B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
339,36 RON
Valoare atribuită
339,36 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
13.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

339,36 RON

din 339,36 RON estimat