Atribuită Cumpărare directă

File plastic = 3 set x 8.40 Decont cheltuieli = 2 carnete x 4.87 Plicuri mici A6 = 50 bucati x 0.09 Dosare sina carton = 50 bucati x 0.42 Dosare simple carton = 50 bucati x 0.34 Dosare de plastic cu sina = 100 bucati x 0.50 Bibliorafturi mici A4, plastifiat PP, 50mm = 5 bucati x 6.05 Bibliorafturi mari A4, plastifiat PP, 75mm = 5 bucati x 6.05 Fise de magazie = 1set x 12.61

Număr anunț
DA26506795
Autoritate contractantă
SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 1605884)
Furnizor / câștigător
ARION SRL (CUI 1616816)
Cod CPV
22800000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200,55 RON
Valoare atribuită
200,55 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

200,55 RON

din 200,55 RON estimat