Atribuită
Cumpărare directă
Cablu prelungitor USB 2.0, lungime 1.8 m c7365457 c0794223 Cod produs: AK-300200-018-S CA-USBE-10CC-0018-BK Garantie: 24 Luni Cablu prelungitor USB 2.0, lungime 1.8 m ASSMANN USB 2.0 HighSpeed Extension cable USB A M (plug)/USB A F (jack) 1,8m black PN: C0794223 PN: AK-300200-018-S Informatii de baza Mufa USB 1x USB tip A tata 1x USB tip A mama Lungime cablu 1,8 m Alte informatii Mufa aurita Nu Culoare cablu Negru Greutate neta 0,09 kg Mai multe informatii http://www.business.assmann.com Transport gratuit pentru minim 10 buc, sau o comanda minima cumulata de 100 lei + tva Nu putem garanta faptul ca fisele de date publicate nu au lipsuri sau greseli. Daca aveti nelamuriri, contactati vanzatorul, deoarece descrierile gresite nu pot constitui o baza pentru plangeri.
- Număr anunț
- DA26501314
- Autoritate contractantă
- S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30200000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15,12 RON
- Valoare atribuită
- 15,12 RON
- Data publicării
- 05.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.