Atribuită Cumpărare directă

Set camp urologie 888222 Setul contine: 1 prosop celuloza, 1 suport tub 9x18cm, adeziv 1 camp TUR 175/270 x 180 cm cu buzunar, fante de 8 cm si 5 cm, adapost pentru deget 1 husa pentru masa de operatii 150 x 190 cm, 75 x 190 cm absorbanta

Număr anunț
DA26502012
Autoritate contractantă
Institutul Clinic de Urologie si Transplant Renal Cluj (CUI 12653879)
Furnizor / câștigător
ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
Cod CPV
33162100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
337,50 RON
Valoare atribuită
337,50 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

337,50 RON

din 337,50 RON estimat