Atribuită Cumpărare directă

Baton cu semin?e de in,floarea soarelui,fulgi de ovaz

Număr anunț
DA26512281
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ZANA ZORILOR (CUI 17965626)
Furnizor / câștigător
LUDIMI PRODCOM S.R.L. (CUI 8075238)
Cod CPV
15812100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
190,50 RON
Valoare atribuită
190,50 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

190,50 RON

din 190,50 RON estimat