Atribuită Cumpărare directă

Butelie multigas unica folosinta 300, lipiri moi 1900grd. C, 600ml Butelie reincarcabila freon 12L

Număr anunț
DA26501120
Autoritate contractantă
S.C. COMPANIA MUNICIPALA CONSOLIDARI S.A. (CUI 37764937)
Furnizor / câștigător
sc adisson it services (CUI 25933072)
Cod CPV
44612100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.692,46 RON
Valoare atribuită
1.692,46 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.692,46 RON

din 1.692,46 RON estimat