Atribuită Cumpărare directă

Pachet digitalizare ce contine 200Sim Sandbox 15GB + 200 x Tableta la 7.6Euro + TVA / SIM 15 GB trafic national inclus LENOVO TB-X606X 10 INCH 32GB NEGRU 4G

Număr anunț
DA26507953
Autoritate contractantă
COMUNA SERBANESTI (CUI 5139850)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
180.214,80 RON
Valoare atribuită
180.214,80 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

180.214,80 RON

din 180.214,80 RON estimat