Atribuită
Cumpărare directă
Rezerva mop - 4 buc Matura sorg - 4 buc Manusi nitril - 1 buc Manusi menaj - 10 buc Sapun lichid 5l - 2 buc Hartie igienica 20b/set - 1set Hartie iginenica bax - 1 bax Prosop bucatarie - 6 buc Vopsea gri 0.75 - 1 buc Vopsea alba 0.75 - 1 buc Rola burete 11cm - 1 buc Cos gunoi cu pedala - 4 buc Saci menaj 35L - 3 set Creta scolara alba - 2 set Dezinfectant 1L - 4 buc
- Număr anunț
- DA26504844
- Autoritate contractantă
- ?COALA GIMNAZIALA NR. 1 LOZNA (CUI 30895420)
- Furnizor / câștigător
- DAMOS TRANS SRL (CUI 15140380)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 454,20 RON
- Valoare atribuită
- 454,20 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.