Atribuită Cumpărare directă

STEMA Material: forex 5 mm printat direct Benzi BDA buretos pe verso Dimensiune: ø 50 cm Tiraj – 10 buc. PRET – 40 lei / buc + TVA si STEMA Material: forex 5 mm printat direct Benzi BDA buretos pe verso Dimensiune: ø 40 cm Tiraj – 20 buc. PRET – 35 lei / buc + TVA

Număr anunț
DA26502304
Autoritate contractantă
AUTORITATEA ELECTORALA PERMANENTA (CUI 16460641)
Furnizor / câștigător
IMPACT CLASS DESIGN SRL (CUI 31264762)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.100 RON
Valoare atribuită
1.100 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.100 RON

din 1.100 RON estimat