Atribuită
Cumpărare directă
Transport vaccin catre DSP Teleorman pe ruta Bucuresti Alexandria Bucuresti pe o disatnta de de 91,5 KM X 2 = 183 km Se vor transporta : Vaccin DTPa-VPI conform ordin MS 445/19.03.2020 - 1183 doze Vaccin ROR conform ordin MS 1243/09.07.2020 - 190 doze Vaccin DTPA-VPI-Hib-HB conform ordin MS 1232/03.07.2020 - 1210 doze
- Număr anunț
- DA26506202
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA TELEORMAN (CUI 4567980)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI 11653560)
- Cod CPV
- 60100000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 559,70 RON
- Valoare atribuită
- 559,70 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.