Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de ignifugare ce constau in: pregatirea suprafetelor de ignifugat, izolarea completa a suprafetelor lemnoase pentru evitarea scurgerii sau imprastierii aerosolilor in adaposturile de animale, aplicarea materialului ignifug si intocmirea rapoartelor de incercare. Suprafata de ignifugat este formata din acoperisuri si structuri din lemn. Pretul va include toate costurile necesare finalizarii operatiunilor de ignifugare, inclusiv rapoartele de incercare. Perioada de garantie a lucrarii 1 an.
- Număr anunț
- DA26511891
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 4505375)
- Furnizor / câștigător
- FRATIA CIC IMPEX SRL (CUI 2630371)
- Cod CPV
- 45343100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 95.752,80 RON
- Valoare atribuită
- 95.752,80 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.