Atribuită Cumpărare directă

Achizitie frigidere, cu caracterisiticile: - numar usi - 2; - volum net total - minim 200 l; - clasa energetica A+; - garantie minim 12 luni.

Număr anunț
DA26500717
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI 13267213)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39711130-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.934,72 RON
Valoare atribuită
4.934,72 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.934,72 RON

din 4.934,72 RON estimat