Atribuită Cumpărare directă

www.pestcontrol-expert.ro/smbure-bure.html Caracteristici - Pulverizare puternica si functie de pulverizare cu volum ultra redus, asigura raspandirea substantei in particule fine; - Poate fi folosit in curatarea zonei interne a computerului, a lenjeriei de pat si orice alt coltisor inaccesibil; - Este aplicabil in orice loc unde este necesara uscarae instantanee, cum ar fi interiorul unei masini; - Acesta permite aplicarea sau pulverizarea diferitelor substante chimice, cum ar fi insecticide, odorizante, rezistente si suplimente nutritive, antibiotice, bactericide si asa mai departe in mai multe moduri, inclusiv hidratare instantanee pe baza de apa sau pe baza de ulei; - Cu ajutorul presiunii sale puternice, aparatul Bure se poate folosi la evenimente festive pentru umflarea baloanelor; - Se poate aplica pentru dezumidificarea si curatarea aerului; - Eficienta maxima in ceea ce priveste spatiul acoperit: permite o raza larga de tratamente a spatiului pe o perioada scurta de timp prin improscarea inovatoare cu volum ultra redus; - Utilizare la indemana si comoditate: permite utilizare convenabila prin intermediul profilului sau compact si usor, cu o simpla inlocuire a produsului chimic, aceasta ofera solutie de sterilizare/ dezodorizare si insecticid;

Număr anunț
DA26510865
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA A STUDENTILOR CLUJ-NAPOCA (CUI 4349110)
Furnizor / câștigător
PESTCONTROL EXPERT SRL (CUI 31008225)
Cod CPV
42924300-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.002 RON
Valoare atribuită
2.002 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.002 RON

din 2.002 RON estimat