Atribuită
Cumpărare directă
Server Dell PowerEdge T40 Tower Intel Xeon E-2224G 3,5 GHz 8GB RAM UDIMM, 1TB HDD 7,2K SATA III 3,5", fara SO. Desktop PC HP ProDesk 400 G6 MT cu procesor Intel® Core™ i5-9500 pana la 4.40 GHz, Coffee Lake, 8GB DDR4, SSD 256GB M.2 PCIe NVMe, DVD-RW, Intel® UHD Graphics 630, Free DOS.
- Număr anunț
- DA26500419
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Vrancea (CUI 11325091)
- Furnizor / câștigător
- DX NEXYA SYSTEM SRL (CUI 30523060)
- Cod CPV
- 30000000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.946 RON
- Valoare atribuită
- 4.946 RON
- Data publicării
- 05.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.