Atribuită Cumpărare directă

Mikrozid AF Liquid - Dezinfectant rapid utilizat prin pulverizare, pentru suprafetele dispozitivelor medicale, obiectelor de inventar si orice alte suprafete mici. Domeniul de utilizare: institutii sanitare, inclusiv cele de profil stomatologic. Spectru larg de actiune. Dezinfectie pe baza de alcool in toate domeniile cu un risc ridicat de infectie si unde se cere timp de contact scurt. Solutie gata preparata, uscare rapida fara a lasa urme. Ambalaje disponibile : flacon de 1 litru. Produs BIOCID avizat de Ministerul Sanatatii. Producator : Schulke & Mayr GmbH Germania. Pret: /flacon 1 litru cu pulverizator Desmanol Pure - balsam pe baza de alcool pentru dezinfectia igienica si chirurgicala a mainilor, gata de utilizare - spectru larg de actiune - fara coloranti si arome, bland cu pielea - plus de protectie si ingrijire a pielii, datorita unei formule inovatoare Ambalaje disponibile: 100 ml, 500 ml, 1 l, 5 l Produs avizat de MS Producator: Schulke&Mayr GmbH, Germania Pret: /flacon 1 litru cu pompa dozatoare

Număr anunț
DA26507825
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
Furnizor / câștigător
INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.447,75 RON
Valoare atribuită
35.447,75 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.447,75 RON

din 35.447,75 RON estimat