Atribuită Cumpărare directă

Toner CB435A/CB436A/CE285A/CRG712/CRG713/CRG725 -- 25 buc Toner CE278A/CRG728 --- 4 buc Toner CF244A --- 5 buc Toner CRG719H/CRG720/C-EXV40/CE505X/CF280X -- 2 buc

Număr anunț
DA26510796
Autoritate contractantă
COMUNA CETATE (CONSILIUL LOCAL CETATE) (CUI 4553470)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.950 RON
Valoare atribuită
1.950 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.950 RON

din 1.950 RON estimat