Atribuită Cumpărare directă

1 CARTUS COMPATIBIL SHARP MX312GT (MX-M314N/MX354N/AR5726/AR5731/MX-M260/MX-M264N) BUC 3 210,08 2 DLC CANON C-EXV33 (IR2520/IR2525/IR2530) 14.3K BUC 1 75,63 3 DLC HP CF283X/CRG737, 2.4K BUC 1 50,42 4 GENERIC SAMSUNG MLT1082S (ML1640), 1.5K BUC 1 63,03 5 EPSON T6641 BK(70ML) BUC 1 27,73

Număr anunț
DA26513633
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic "Marin Coman (CUI 35577746)
Furnizor / câștigător
DINALUCRI SRL (CUI 14509820)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
847,06 RON
Valoare atribuită
847,06 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

847,06 RON

din 847,06 RON estimat