Atribuită
Cumpărare directă
Registru de corespondenta INTRARE-IESIRE 2 STAMPILA CFP 1 Marker cu Vopsea VF ROTUND MEDIU VERDE 3 Agrafe birou nr5-50mm 6 Hartie copiator TRAFIC A4 60 Perforator 45 coli Metalic NOKI 2 CAPSATOR DACO 24/6 2 Plic silicon C6 200 Plic C5 silicon 200 Plic A4 autoadeziv 100 Banda adeziva 18X33MM taff 16 Folie protectie 50 microni 200 Dosar plastic TAFF 200
- Număr anunț
- DA26512816
- Autoritate contractantă
- Comuna Fartatesti (Primaria Fartatesti) (CUI 2541592)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.498,76 RON
- Valoare atribuită
- 1.498,76 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.