Atribuită
Cumpărare directă
NP-ST121 SAMSUNG DRUM MLT-R204,BK,30K,SL-M3325ND,SL-M3825ND,SL-M3825DW,SL-M4025ND,ECHIVALENT Unitate de Imagine multifuntionala SAMSUNG Xpress M4075F, compatibil 5,00 BUC 40,00 NP-ST129 SAMSUNG TONER MLT-D204S,BK,3K,SL-M3325ND/SL-M3825ND/SL-M3825DW/SL-M4025ND,PQ,ECHIVALENT Toner multifuntionala SAMSUNG Xpress M4075FR, COMPATIBIL, negru, 10.000de pagini 5,00 BUC 36,00 NP-ST128 SAMSUNG DRUM MLTR116,BK,9K,SLM2825/SLM2675/SLM2875,ECHIVALENT Unitate de Imagine multifuntionala SAMSUNG Xpress M2675F, compatibil 3,00 BUC 34,00 #32290 SAMSUNG TONER MLT-D116L,BK,3K,SLM2825/SLM2675/SLM2875,SQ,ECHIVALENT 3,00 BUC 32,00 NP-HT431 HP TONER CB435A/CB436A/CE285A/CE278A/CRG712/CRG713/CRG725/CRG726/CRG728,BK,2.1K,PQ,ECHIVALENT 5,00 BUC 18,00
- Număr anunț
- DA26511624
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL GALATI (CUI 3127263)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 668 RON
- Valoare atribuită
- 668 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.