Atribuită Cumpărare directă

Publicare anunț de participare la licitatiile publice cu oferta in plic inchis, în presa nationala pentru inchiriere perimetre aflate in albiile minore ale raurilor, in luna octombrie 2020. Anuntul va fi publicat in data de 08.10.2020, in Monitorul Oficial (va avea 617 cuvinte cu spatii intre ele) si in Jurnalul National (va avea 620 cuvinte cu spatii intre ele). Anuntul se va publica doar o singura data.

Număr anunț
DA26523091
Autoritate contractantă
Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI 18264854)
Furnizor / câștigător
METROPOLITAN MAXPRESS ADV SRL (CUI 29898288)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
949,58 RON
Valoare atribuită
949,58 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

949,58 RON

din 949,58 RON estimat