Atribuită Cumpărare directă

1 β-Cyclodextrin, sulfated sodium salt 5g/flacon - 1fl 389153-5G 5gr 1 Sigma Aldrich 531.64 ;2 Succinyl-beta-cyclodextrin (DS~3.5) 1g/flacon - 1fl S0565-1G 1gr 1 Cycolab 544.51 ;3 Polyvinylpyrrolidone K90 250g/flacon - 1fl J61381.30 250gr 1 Alfa Aesar 323.44 ;4 Mowiol 18-88 250g/flacon - 1fl 81365-250G 250gr 1 Sigma Aldrich 198.93

Număr anunț
DA26507105
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.598,52 RON
Valoare atribuită
1.598,52 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.598,52 RON

din 1.598,52 RON estimat