Atribuită
Cumpărare directă
CR3479B002AA CANON TONER CRG719,BK,2.1K,LBP6650,6300,MF5840,5880 ORIGINAL 2,00 BUC 269,00 TN3380 BROTHER TONER TN3380, BK, 8K, HL5440,5450,5470,6180,DCP8110,8250,MFC8510,8520,8950, ORIGINAL 4,00 BUC 460,00 C13S015019 EPSON RIBON C13S015019,BK,FX80,800,LX300,MX80,RX105 ORIGINAL 1,00 BUC 10,00 AAE2011 KONICA MINOLTA TONER AAE2011,TNP61,BK,25K, BIZHUB 3602P/4422MFP,ORIGINAL 2,00 BUC 930,00 C13T671400 EPSON MAINTENANCE BOX, C13T671400, WF-C 8100 Series Epson WF-C 8190, OEM 2,00 BUC 138,00
- Număr anunț
- DA26511255
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.524 RON
- Valoare atribuită
- 4.524 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.