Atribuită
Cumpărare directă
Tus Stampila ECADA 30ml 14 tusiera netusata 12 pix 01 writing 120 RIGLA 30 CM FLEXIBILA 12 Dosar de incopciat 1/1 100 Dosar din carton de incopciat 1/2 100 DOSAR PLIC CARTON 50 Ceara sigiliu 6 Banda Adeziva hartie 48x40 DACO 6 Lipici solid 21 g fara solvent Herlitz 10 Plic burduf 50 SAC HARTIE 24
- Număr anunț
- DA26512749
- Autoritate contractantă
- Comuna Fartatesti (Primaria Fartatesti) (CUI 2541592)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 589,48 RON
- Valoare atribuită
- 589,48 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.