Atribuită Cumpărare directă

SPALAT COVOARE (TRANSPORT TUR-RETUR INCLUS)

Număr anunț
DA26513042
Autoritate contractantă
ORASUL BUHUSI (CUI 4535953)
Furnizor / câștigător
REDJET 2005 SRL (CUI 37278953)
Cod CPV
98311200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
339,50 RON
Valoare atribuită
339,50 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

339,50 RON

din 339,50 RON estimat