Atribuită Cumpărare directă

Asigurare CASCO + RCA conform conditii de asigursre Groupama Asigurari pentru asigurat persoana juridica institutii ale statului, unitati sanitare si de invatamant, pentru 5 vehicule inmatriculate/neinmatriculate permanent in Romania,Jud. Arges, - marca MAN TGS 26.320 6X4BB, 10518 cmc, putere 235 kw, masa maxima autorizata 28000 Kg, Clasa B/M: B8 - marca BOBCAT S650E2, 2392 cmc, masa maxima autorizata 3500 Kg, Clasa B/M: B3 - marca REMORCA PALAZOGLU, masa maxima autorizata 10.000 Kg, Clasa B/M: B1 - marca TRACTOR URSUS, 3387 cmc, masa maxima autorizata 5500 Kg, Clasa B/M: B1 - marca DACIA DUSTER, an fabricatie 2017, 1461 cmc, putere 80 kw, masa maxima autorizata 1875 Kg, nr, locuri 2, suma asigurata 53259 RON Perioada de asigurare 12 luni, inceput valabilitate asigurare: august 2020.

Număr anunț
DA26511286
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE GOSPODARIE COMUNALA (CUI 10929162)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.023,28 RON
Valoare atribuită
12.023,28 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.023,28 RON

din 12.023,28 RON estimat