Atribuită
Cumpărare directă
1 BUC TRUSA LIPIT+TAXA 5 BUC DISC KONENFLEX 125 1 BUC PROSOP CAPITAN 100M 1 BUC ASEVI 1 BUC DOMESTOS 1 BUC PRONTO 300ML 1 BUC LAAT MAG 50EURD 50MM 1 BUC LACAT CAD 40LF 1 BUC BEC LED 15W 1 BUC BEC LED 10 W 1KG CUI TAPITERIE 1 BUC DISC DIAMANTAT 125*2.4MM 4 BUC CIMENT 40KG 1 BUC VATA MINERALA 13 5CM 3.4 KG SARMA NEAGRA 1 BUC ZERTIFICATY 15L IONI DE ARGINT 1 BUC BANDA AL 8 BUC DIBLU CUI 10*2001 BUC BURGHIU 10*100*160 HELER 2 BUC BROASCA ZN 2 BUC MANERE 6BUC EMAIL DIF CULORI 0.75L 1 BUC RETUS MAGIC
- Număr anunț
- DA26505768
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 1 MICESTI (CUI 29405185)
- Furnizor / câștigător
- ANDICOM CATY 2003 SRL (CUI 15351565)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 993,07 RON
- Valoare atribuită
- 993,07 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.