Atribuită
Cumpărare directă
CULORI MARI 12/SET 2BUC X 1.8487 FINO SACI MENAJ 35L 6BUC X 2.5210 SANO CLOR 4L JAVEL 1BUC X 10.0840 BIC MARKER VALLEDA ROSU 3BUC X 2.9411 BIC MARKER VALLEDA VERDE 4BUC X 2.9411 BIC MARKER VALLEDA 8BUC X 2.9411 PENSOANE 4BUC X 0.1680 ALCOOL SANITAR 0,5L VORONA 6BUC X 4.9579 ACUARELE 12CULORI TEMPERA 2BUC X 7.1428 CARIOCA OKERMAN 12CULORI PREMIUM 9BUC X 6.3025 CAIET DESEN 8BUC X 1.0924 HARTIE CREPONATA 10CULORI 4BUC X 8.4033 BIC RADIERA/BUC 4BUC X 2.5210 PLASTELINA MODELING 12CULORI 6BUC X 2.1008 BIC LIPICI 21G 8BUC X 3.7815 CAIETE 40 FILE 20BUC X 0.4621 HARTIE IGIENICA ROZ 40SET 80BUC X 0.6302 MONOROLA BONO 80M 2BUC X 9.6638
- Număr anunț
- DA26513501
- Autoritate contractantă
- COMUNA PANACI (PRIMARIA PANACI) (CUI 4326892)
- Furnizor / câștigător
- COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 348,73 RON
- Valoare atribuită
- 348,73 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.