Atribuită Cumpărare directă

VOPSEA ALCHIDICA GALBENA 0,75 ML. KOBER PT VOPSIT COLOANA GAZE

Număr anunț
DA26513088
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
Furnizor / câștigător
ALFA TRADING GRUP SRL (CUI 15638350)
Cod CPV
44812200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
155,40 RON
Valoare atribuită
155,40 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

155,40 RON

din 155,40 RON estimat