Atribuită Cumpărare directă

Lenovo TAB M8 ZA5H0016BG cu o valoare de 123 euro/tableta Conectivitate • 4G Dimensiune ecran (inches) • 8 Rezolutie ecran (pixeli) • 800x1280 Procesor -Model • MediaTek Procesor - Nr nuclee • 4 Procesor -Viteza (GHz) • 2 Capacitate Memorie (GB) • 32 Capacitate Memorie RAM (GB) • 2 Camera Foto (MP) • 5 Sistem de Operare • Android Versiune Sistem de Operare • v9.0 (Pie) Perioada : 30 zile – plata one time. 1 EURO = 4.8695 Lei

Număr anunț
DA26513415
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.28 (CUI 24130717)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
30213200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
125.779,50 RON
Valoare atribuită
125.779,50 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

125.779,50 RON

din 125.779,50 RON estimat