Atribuită Cumpărare directă

Oferta de asigurare RCA - B94XCM: -perioada de asigurare: 12 luni (17.10.2020 - 16.10.2021); -prima anuala de plata: 1.011 RON.

Număr anunț
DA26515688
Autoritate contractantă
INSPECȚIA JUDICIARĂ (CUI 30246121)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.011 RON
Valoare atribuită
1.011 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.011 RON

din 1.011 RON estimat